Приветствую Вас Гость | RSS

FIREISER

Суббота, 24.03.2018, 21:38
Главная » 2014 » Январь » 30 » Українці отримуватимуть новий паспорт кожні десять років
12:09
Українці отримуватимуть новий паспорт кожні десять років


Українці отримуватимуть новий паспорт кожні десять років.

З 1-го січня наступного року українці, у яких ще немає паспорта, кожні десять років отримуватимуть особливий його варіант - біометричний. Про це йдеться у підписаному президентом законі про єдиний державний демографічному реєстрі.

Згідно з новим законом, паспорт нового зразка будуть отримувати діти, особи, які в 16 років вперше отримують такий документ, жінки, що міняють прізвище після заміжжя, всі, у кого закінчується термін дії закордонного паспорта, що втратили старий паспорт.

Крім того, паспорт, який обіцяють видавати вже з 1 січня нового року, зміниться до невпізнання. Замість книжечки буде пластикова картка з чіпом, на який будуть записуватися найрізноманітніші дані: від відбитків пальця і ​​аж до зліпка вуха. Вичерпного переліку в законі немає, є слова "основні і додаткові біометричні дані".

Втім, вносити такі дані в паспорт будуть тільки за бажанням людини. "Хочете, щоб ваші" пальчики "завжди були при вас - наприклад, для отримання візи - зафіксуйте їх в паспорті, не хочете - не фіксуйте", - пояснив представник президента в Раді Юрій Мірошниченко.

Варто також відзначити, що міняти внутрішній паспорт доведеться раз на 10 років. Кожен з них - окрім першого - обійдеться в 120 грн. Для поїздок за кордон потрібен буде окремий паспорт, видавати який будуть також від народження. Змінювати дитячий документ необхідно буде кожні 4 роки.

Источник: http://vk.com/myukr
Категория: Общество и политика | Просмотров: 442 | Добавил: Fireiser | Теги: Passport, Новый, Ukraine, New, украина, паспорт, UA | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]